חדשות ועדכונים

כל החדשות ›

האלפים

האלפים הצרפתיים- לא עוד שם נרדף לאתרי סקי נוצצים ויוקרה, מהיום חבל ארץ מרשים זה מהווה יעד אידאלי
 לחופשות קיץ למשפחות וזוגות במחירים השווים לכל כיס.

ההגעה לאזור האלפים הצרפתיים נוחה וקצרה במיוחד, מג'נבה -שעה אחת, מציריך-
שעתיים וחצי, ממרסיי כ 4 שעות וממילאנו - 3 שעות.

אלפים צרפתיים

 אזור האלפים הצרפתיים שוזר בתוכו בעצם מיזוג מופלא של צרפת, אטליה ושוויץ.
נופים פסטורליים המשלבים פסגות מושלגות, אגמים בטורקיז, כפרים מרשימת "הכפרים היפים בצרפת", יערות ודרכים אלפיניות מהמפורסמות בעולם.

נטייל בפסגת המונט בלאנט והכפר שאמוני שלמרגלותיו, אגם ז'נבה המאפשר גיחה גם לשוויץ, העיר אנסי המכונה "ונציה של האלפים" והאגם שלה שנחשב ליפה באגמי צרפת כולה , כל אלה הם רק חלק קטן משפע פניני התיירות הנדירים שהתקבצו להם לאזור קסום זה- האלפים הצרפתיים.

אלפים צרפתיים

את המראות והאטרקציות המיוחדות הללו נציע לכם לבצע בדרך הנעימה והנוחה ביותר- טיולי כוכב קצרים ונוחים המתאפשרים בזכות מיקומם האידיאלי של מקומות הלינה אותן בחרנו בעבורכם בקפידה רבה.

לילדים יוצאו שלל אטרקציות מהנות כגון- מזחלות כלבים, טיולי רכבלים בין פסגות העל של "מדברי הקרח" , טיפוס הרים, כל סוגי הספורט הימי , פארקים של חבלים,מערות מסתוריות - תת קרקעיות, החלקה על הקרח, רכיבה על אופניים, סוסים ועוד.

גם הגסטרונומיה של האזור מהווה אטרקציה בפני עצמה ובמיוחד שפע הגבינות המופלא של האזור שהמוניטין שלו הוא שם דבר בעולם הקולינריה.


אלפים צרפתיים

הרבה מחשבה הושקעה בבניית תוכנית הטיול באזור ואכן הצלחנו לשלב בין לינות מעולות ומרשימות ומיקום מרכזי כמתכונת מושלמת לטיולי כוכב קצרים ונוחים במיוחד.
בקרו בגלריית הבתים של האלפים הצרפתיים  (לחץ על הלינק) והתרשמו מהמבחר המגוון של אמצעי הלינה .

זה הזמן לקוחות יקרים לצאת לחוויה שונה וייחודית כמיטב המסורת שלנו.